Noże i maczety - Sklep MrPreppers.pl

Noże i maczety 

Nóż, czyli najbardziej uniwersalne narzędzie każdego Preppersa

Noża można używać w kuchni, do krojenia mięsa, warzyw, owoców czy pieczywa. Można nim oprawiać mięso i ryby. Nóż sprawdzi się w wielu pracach w ogródku Noże są niezbędne na każdej budowie, gdzie często trzeba przeciąć różne materiały, od cienkiej folii po papę. Dobry nóż to jedna ...

Nóż, czyli najbardziej uniwersalne narzędzie każdego Preppersa

Noża można używać w kuchni, do krojenia mięsa, warzyw, owoców czy pieczywa. Można nim oprawiać mięso i ryby. Nóż sprawdzi się w wielu pracach w ogródku Noże są niezbędne na każdej budowie, gdzie często trzeba przeciąć różne materiały, od cienkiej folii po papę. Dobry nóż to jedna z niewielu rzeczy, które są potrzebne na survivalowej wyprawie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 76 elementów

Zastosowania noża dla Preppersa i nie tylko

W ofercie posiadamy duży wybór noży i maczet o różnej grubości, twardości, sprężystości i budowie. Wybór właściwego noża zależy od planowanego zastosowania.  Bushcraft, woodcraft, obozowanie w dowolnym miejscu – solidne ostrze i pewny chwyt na wygodnej rękojeści okazują się tu zbawienne. Warto mieć nóż schowku auta. 

Porada: Samoobrona obrona przy pomocy noża albo maczety jest ryzykowna, zwłaszcza jeśli przeciwnik posługuje się nim lepiej. W tym celu lepiej użyć mniej drastycznego środka. Popularnym środkiem samoobrony jest gaz pieprzowy

Porada: Solidny nóż, składany albo w poręcznej pochwie zawsze przyda się w gospodarstwie Preppersa. W noże warto wyposażyć wszystkich, którzy w nim pracują, ponieważ znaczna część prac wymaga cięcia, w tym wytrzymałych materiałów.