Nowe produkty

Zapasy na kilogramy

Robiąc zapas żywności warto pamiętać aby robić go z głową. Sztuką nie jest zakupić zboża od rolnika ,ale sztuką jest kupić takie zboże aby miało odpowiednie parametry i było pełnowartościowe. Podam przykład: Proszę sobie pomyśleć, że dużo drożej płacimy za zboże luzem na przyczepie za kilogram niż kosztuję kilogram mąki w znanym dyskoncie. Co z ...

Robiąc zapas żywności warto pamiętać aby robić go z głową. Sztuką nie jest zakupić zboża od rolnika ,ale sztuką jest kupić takie zboże aby miało odpowiednie parametry i było pełnowartościowe. Podam przykład: Proszę sobie pomyśleć, że dużo drożej płacimy za zboże luzem na przyczepie za kilogram niż kosztuję kilogram mąki w znanym dyskoncie. Co z tego ,że ktoś gdzieś kupi taniej jak np. w takiej mące nie ma białka czy innych składników które widać dopiero po badaniu w laboratorium. To samo jest z kaszami ,ryżem i itp.

Kupując te produkty u nas pod marką Mr.Preppers macie Państwo pewność, że wszystko jest przebadane, sprawdzone przez specjalistę a produkty są wolne od szkodników,pleśni i grzybów występujących powszechnie na produktach rolnych dzięki czemu dłużej poleżą i w razie gdy zajdzie taka potrzeba dostarczą niezbędnych witamin i wartości odżywczych wszędzie tam gdzie będziemy tego potrzebowali.

Więcej

Zapasy na kilogramy Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów