Gospodarstwo Preppersa - Bądź samowystarczalny - Sklep MrPreppers.pl

Gospodarstwo Preppersa 

Twój dom to Twoja twierdza

Być może, nie tylko Twoja. Nie zapomnij jednak, że jest to również Twoje gospodarstwo. Przygotuj je najlepiej jak potrafisz.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 79 elementów

Narzędzia i wyposażenie do warsztatu, gospodarstwa i domu

Oferowane przez nas narzędzia gospodarskie pozwolą w sprytny i wygodny sposób ułatwić czy umożliwić wykonywanie codziennych prac. Warto wyposażyć się w zestawy kluczy zawierające wszystkie możliwe nasadki, końcówki i przejściówki.

Zapasy zabezpieczone na lata

Dobrze przygotowane gospodarstwo musi posiadać opakowania do przechowywania zapasów, aby wszystko, co zostało zgromadzone mogło bezpiecznie oczekiwać przez dłuższy czas. Ułatwią też pozyskiwanie tych zapasów, np. Wody, benzyny itp. Bank nasion pozwoli wypełnić przydomowy ogródek własnymi warzywami, których nasiona ponownie wydadzą plon.

Preppers radzi:

Dobrze przygotowane gospodarstwo to takie, w którym można zrobić wszystkie rzeczy, niezbędne do przetrwania. Polecamy książki, w których znajdziecie wiele podpowiedzi i inspiracji przy budowaniu swojego gospodarstwa czy bunkra. Niektóre zapasy możesz ukryć poza domem. Polecanym pomysłem jest zakopywanie konserw w puszkach w banku ziemnym. Można je łatwo ukryć i wyjąć, gdy będą potrzebne.