Żyto w Wiaderku 13 kg + 1 rok przechowywania Gratis

695178841589

Nowy produkt

Żyto w Wiaderku 13kg

Więcej szczegółów

90,00 zł brutto

Opis produktu Żyto w Wiaderku 13 kg + 1 rok przechowywania Gratis

Kupując ten produkt inwestujesz swoje środki w żywność którą dla Ciebie przechowamy.

Najlepsza inwestycja w obecnych czasach to inwestowanie w ŻYWNOŚĆ.

Możesz zamienić część swoich środków np. w konserwy czy zboże a my je dla Ciebie zmagazynujemy i przechowamy w bezpiecznym miejscu a Ty możesz je w dowolnym momencie od nas odebrać lub wystawić do dalszej odsprzedaży po cenie jaka będzie aktualnie obowiązywała na rynku adekwatnej do wzrostu cen żywności.

Przykładowo nasze konserwy mają 3 letni termin przydatności do spożycia a zgazowane zborze 10 lat terminu przydatności,  my mając je w ciągłym obiegu zadbamy aby terminy nigdy nie wyszły.

Minimalna zamówienie to 10szt.

Jeżeli w danej chwili nie mamy ich na stanie to wyprodukujemy je dla Ciebie i będą dostępne do odbioru od 10 do 30 dni od daty zakupu.

Umowa magazynowania liczona jest od momentu zakupu i zatwierdzeniu przez nas płatności.

Użycie produktu - pieczenie chleba i innych wypieków w domu

Zapas własnego zboża pozwoli mieć pod ręką świeżą mąkę, z której można przygotować pyszne domowe wypieki i ciasta
Jest wiele przepisów na pieczenie w domu chleba i innych wypieków. Dostępne są niedrogie wypiekacze, które zastąpią tradycyjny piec
Domowej roboty chleb Preppersa można wzbogacić dodatkami według własnego uznania. Można dodać suszone owoce, rodzynki albo ulubione nasiona.

Żyto - dodatkowe informacje i ciekawostki

Zawarty w pieczywie żytnim (na zakwasie) błonnik nie tylko wspiera diety redukcyjne i usprawnia procesy trawienia. Zapobiega również zaparciom, wrzodom, wzdęciom, skurczom żołądka i nowotworowi jelita grubego. Co więcej, najnowsze badania wykazały, że zawarty w ziarnach żyta błonnik przyczynia się do wzmocnienia profilaktyki gromadzenia się kamieni żółciowych w organizmie. Rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik zmniejsza wydzielanie się kwasów żółciowych, chroniąc nas tym samym przed rozwojem groźnych dla zdrowia kamieni.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie