Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat 5L - Sklep MrPreppers.pl
Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat  5L Zobacz większe

Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat 5L

Nowy produkt

Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat  5L

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

520,00 zł brutto

Opis produktu Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat 5L

Ochrona Roślin EKO Odżywka UNIVERSAL PROFI Green Power Koncentrat  5L

EKO przyjazna, dolistna, do korzenna, kompletna formuła dla wszystkich typów roślin o natychmiastowym działaniu. Preparat nieszkodliwy dla Pszczół, zwierząt dzikich i domowych, ujęć wody pitnej, studni, zbiorników ryb hodowlanych, gleby, ludzi.

Wydajność: (5L-10.000m2) 

AKTYWIZATOR WZROSTU ROŚLIN I PLONÓW.

Dla wszystkich typów roślin – trawy- kwiatów- krzewów-warzyw-owoców-zbóż.

100% Naturalny ! Nie szkodliwy dla Pszczół! Certyfikat Nr. 3167/2019

Składniki: pasteryzowany ekstrakt ziołowo-korzenny dziko rosnących roślin górskich, wzbogacony stężonym roztworem kompostu i czarnego torfu, zawiera biologicznie aktywne substancje, składniki odżywcze, NPK naturalnego pochodzenia, węgiel, molibden, bor, chlorofil.

Zastosowanie: 15ml na 1L wody, w zależności od rodzaju rośliny, wysiewu, sadzenia; 1-3 oprysków w okresie wegetacji co 14-21 dni. Nanosić na liście lub podlewać do korzennie, nie rozpylać preparatu w pełnym natężeniu promieni słonecznych. Produkt naturalny nie szkodzi kwiatom, przedawkowanie nie jest szkodliwe.

 

Zakres i metoda stosowania: rośliny domowe, kwitnące, nie kwitnące, ozdobne, balkonowe, gruntowe, warzywa, drzewa owocowe, cytrusy, oliwki, trawniki, winorośl, chmiel, konopie, zboża, inne płody rolne. Produkt posiada Certyfikat nieszkodliwości Instytutu badawczego Pszczelarstwa Nr. 3167/2019, jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 834/2007 i rozporządzeniem Komisji (WE) nr 889/2008 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych. Numer decyzji rejestracyjnej UKZUZ:5050, IUNG:SE/56/2021. Właściwości chemiczne i fizyczne: sucha masa w % min. 2.0, Wartość pH 6,5-8,5.

Zwartość elementów ryzyka odpowiada prawnie ustalonym limitom w mg/kg: kadm 1, ołów 10, rtęć 1,0, arsen 20, chrom 50.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w pracy: należy przestrzegać podstawowych zasad higieny osobistej i bezpieczeństwa w pracy: nie jeść, nie pić i nie palić podczas pracy (S/20/21), po zakończeniu pracy umyć ręce mydłem i wodą, skórę nawilżyć kremem ochronnym. Pierwsza  pomoc: w przypadku kontaktu preparatu z oczami przemyć natychmiast dużą ilością czystej wody, w razie przypadkowego połknięcia płynu, wypłukać usta, wypić około 0,5 l wody, w przypadku kontaktu ze skórą umyć mydłem i wodą, jeżeli ewentualne dolegliwości nie ustąpią, szczególnie w przypadku reakcji alergicznych zasięgnąć porady lekarza.

 

Warunki przechowywania: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, chronić przed wpływami klimatycznymi, w temperaturze + 7 do 30 stopni Celsiusa , z dala od napojów pasz i zwierząt (S 2/13), w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Utylizacja opakowań: zalecamy przekazanie zużytych opakowań firmie z uprawnieniami do utylizacji surowców wtórnych.

 

Okres przydatności: 2 lata od daty produkcji, pod warunkiem przechowywania w oryginalnym opakowaniu. Nakrętka = 20 ml koncentratu.

 

Data produkcji, numer partii produkcyjnej na etykiecie: GPOK/05.2023

Decyzja UKZUZ:5050, IUNG:SE/56/2021

 

EKO ODŻYWKA DLA TWOICH ROŚLIN.

Zastosowanie preparatu w rolnictwie ekologicznym. Produkt dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr. 834/2007 i rozporządzeniem Komisji (WE) nr. 889/2008 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych. Numer  decyzji rejestracyjnej UKZUZ:5050, IUNG:SE/56/2021 (5L-10.000m2) 

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie