Covit Kurkumina 600mg 10ml - Sklep MrPreppers.pl
Covit  Kurkumina 600mg 10ml Zobacz większe

Covit Kurkumina 600mg 10ml

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

172,80 zł brutto

Opis produktu Covit Kurkumina 600mg 10ml

Kurkumina 600mg - suplement diety produkowany technologią micelarną, absorbcja 70% 

KURKUMA * KURKUMINOIDY * KURKUMINA
Kurkuma jest rośliną, która zawiera 3 różne kurkuminoidy. Są to substancje o właściwościach leczniczych, natomiast najskuteczniejszą z nich jest kurkumina. Obecnie kurkumina jest jedną z najszerzej przebadanych przez naukowców naturalnych substancji w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Kurkumina posiada silne właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwnowotworowe, przy czym jest całkowicie wolna od skutków ubocznych. Uprawia się ją w Indiach, Chinach, Indonezji, Tajlandia, Wietnamie oraz Filipinach. W medycynie chińskiej wykorzystywana do łagodzenia niestrawności, leczenia trudno gojących ran i blizn oraz przy dolegliwościach żołądka i wątroby. Kurkumina jako główny składnik kurkumy działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie. Chroni organizm przed chorobami przewlekłymi, ma właściwości przeciwnowotworowe. Kurkumina pozytywnie wpływa na mózg, zmniejsza ryzyko chorób wieńcowych, krążenia, spowalnia proces starzenia się, poprawia ogólną kondycję organizmu, dobrze wpływa na ciśnienie łagodzi objawy zapalenia, oczyszcza krew, reguluje poziom cholesterolu. Obecnie szeroko prowadzone badania wykazują jej działanie, antyoksydacyjne, przeciwnowotworowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Zaletą kurkuminy jest jej mała toksyczność (8-12g dziennie nie jest szkodliwe), nie określono jeszcze dawki kurkuminy efektywnej biologicznie. Zastosowanie technologii micelarnej pozwoliło stworzyć zawiesinę wodną kurkuminy o przyswajalności kurkuminoidów aż 70%. Mieszanki z Kurkuminą stosuje się jako bazę do prowadzenia badań przez naukowców współczesnej medycyny w poszukiwaniu nowych leków, szczepionek do walki z dzisiejszymi chorobami cywilizacyjnymi, 

Kto może zażywać kurkuminę?
Kurkuminę mogą stosować wszyscy - włącznie z dziećmi i zwierzętami. Chętnie używana w dużych dawkach przez sportowców wyczynowych i kulturystów w połączeniu z Kolagenem. W przypadku kobiet w ciąży, kobiet karmiących, lub osób stosujących leki - suplementacja powinna zostać skonsultowana z lekarzem. Zalecane dozowanie profilaktyczne Curcumin 6% - 3 x 5 kropli dziennie wystarcza na 16 dni aplikacji lub wg.uznania, po nasyceniu się organizmu nadmiar jest wydalany.

Składniki: Aqua, Curcuma Longa 600mg, guma arabska 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 15 kropli 1- 3 razy dziennie, atomizer 3x6, nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Suplement nie może być stosowany jako substytut  zróżnicowanej diety oraz jako lek. 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, zacienionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. 

Najlepiej stosować przed: datą minimalnej trwałości, numer partii.

Dzięki naszej technologii, tworzeniu miceli produktowych, mogących działać jak nasze własne micele w organizmie, składniki aktywne stają się *optymalnie biodostępne. Po przyjęciu odczuwamy silniejsze i szybsze działanie , zwiększona została absorpcja a więc wchłanianie z 10 % do prawie 100 %. Pomaga to na łatwą aplikację substancji , które są trudno przyswajalne. Kolejną zaletą jest to że potrzebujemy niską dawkę produktu żeby wielokrotnie zwiększyć skuteczność działania, dzięki czemu możemy dokładnie dozować ilość substancji aktywnej zawartej w produkcie. Plusem jest też oszczędność pieniędzy naszych klientów w porównaniu do skuteczności innych produktów.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie