Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml - Sklep MrPreppers.pl

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml

262-022

Nowy produkt

Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 5 metrów, który w formie skoncentrowanego strumienia uwalnia substancję czynną o 15% stężeniu kapsaicyny.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,90 zł brutto

Opis produktu Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml

Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 5 metrów, który w formie skoncentrowanego strumienia uwalnia substancję czynną o 15% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia

Perfecta Stop Attack Xtreme to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 50 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 15% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 40 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack Xtreme jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca skoncentrowany strumień gazu pieprzowego na dystans około 5 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie strumienia jest mniej podatny na wiatr i deszczma większy zasięg i może być używany w sposób precyzyjny.

DANE TECHNICZNE:

Maks. zasięg [m]
5
Pojemność [ml]
50
Stężenie substancji drażniącej OC [%]
15
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ rozpylenia gazu
strumień
Typ napastnika
człowiek
Masa [g]
65
Wysokość całkowita [mm]
110
Producent
Umarex, Niemcy
EAN
4000844209962
Symbol dostawcy
2.1907

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie