Wojskowa koszulka, patent jednostek specjalnych - Sklep MrPreppers.pl
Wyprzedaż! Wojskowa koszulka anty komarowa Zobacz większe

Wojskowa koszulka, patent jednostek specjalnych

Używane

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł brutto

Opis produktu Wojskowa koszulka, patent jednostek specjalnych

Koszulka wojskowa 

Ta koszulka to patent wielu jednostek specjalnych na całym świecie. Używa ich wojsko Rosyjskie, Norweskie, armia Amerykańska oraz wiele innych.

Jest to genialne rozwiązanie min. na komary czy nadmierne pocenie się.

Tą koszulkę zakłada się jako pierwszą warstwę na skórę pod podkoszulkę co daje nam odsunięcie podkoszulki od ciała o kilka milimetrów przez co komary, muchy czy moskity nie są w stanie ukąsić nas przez koszulkę.

Dodatkowo odsunięcie od ciała podkoszulka sprawia iż pot może dużo szybciej odparować z ciała przez ciągłą cyrkulację powietrza.

Takie rozwiązanie daje dodatkową ochronę na dużym mrozie gdyż pot ma szanse na odparowanie mając do tego tą właśnie przestrzeń zamiast miałby przemoczyć odzież co jest niezwykle niebezpieczne na mrozie gdyż może doprowadzić do wychłodzenia organizmu i nawet zamarznięcie na śmierć.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba walić na odzież tony różnych chemikaliów na komary bo się do nas nie dostaną więc taki jednorazowy zakup pomoże nam zaoszczędzić nie tylko pieniądze na tego typu środki ale i ochronić Środowisko naturale przez ograniczenie odpadów plastikowych jak i wypuszczanie do atmosfery toksycznych substancji lotnych.

Kupujemy taką koszulkę raz na długie lata albo nawet raz w życiu gdyż jest ona uszyta z dobrej jakości mocnego materiału.

Ten produkt jest dostępny w ilości ograniczonej. Pochodzi on z wojskowych magazynów jest praktycznie nie do kupienia nigdzie indziej.

Produkt jest w rozmiarze uniwersalnym.

Dostępna ilość na dzień 17,08,2020 to jedynie ostatnie 120 szt.

Polecam bo warto mieć taką koszulkę w swoim zestawie przetrwania.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie