Solniczka Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio zielona - Sklep MrPreppers.pl

Solniczka Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio zielona

303-032

Nowy produkt

Solniczka Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio zielona to hermetyczny i wytrzymały pojemnik z biotworzywa, w którym możemy przenosić nasze ulubione przyprawy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,90 zł brutto

Opis produktu Solniczka Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio zielona

Solniczka Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio zielona to hermetyczny i wytrzymały pojemnik z biotworzywa, w którym możemy przenosić nasze ulubione przyprawy.

Sczypta smaku w terenie

Light My Fire Salt&Pepper Plus to zamykany pojemnik na przyprawy, który powinien znaleźć się w kuchni każdego turysty. Wewnątrz szczelnie zamykanego pojemnika znajdują się 3 przegrody, w których możemy przechować nasze ulubione przyprawy bez obawy o wymieszanie.

Szczypta soli, pieprzu lub chilli, nie tylko nada smaku naszym potrawom, ale również poprawi morale po całodniowej wędrówce lub niesprzyjającej aurze.

Ekologiczne tworzywo

Solniczkę Light My Fire Salt&Pepper Plus Bio w odróżnieniu od standardowej, wykonano z biodegradowalnego tworzywa na bazie kukurydzy, trzciny cukrowej i włókien drewna. Tworzywo nie zawiera bisfenolu, jest odporne na wysoką temperaturę, Dalego solniczkę można myć w zmywarce do naczyń.

Niezatapialna i wytrzymała konstrukcja

Pojemnik ma niewielkie rozmiary, jest wstrząsoodporny i wodoodporny, dlatego mamy pewność, że podczas aktywności outdoorowej nasze przyprawy nie zamokną i nie wymieszają się ze sobą.

Każda przegroda na przyprawy ma osobne otwarcie, dlatego nie musimy każdorazowo zdejmować hermetycznej pokrywy. Solniczka ma jeszcze jedną zaletę- jest niezatapialna.

DANE TECHNICZNE:

Kolor
zielony
Typ materiału
biotworzywo
Masa [g]
34
Producent
Light My Fire, Szwecja
EAN
7331423011704
Symbol dostawcy
2402710600

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie