Nowy Kajdanki jednorazowe ESP czarne materiałowe Zobacz większe

Kajdanki jednorazowe ESP czarne materiałowe

034-025

Nowy produkt

Kajdanki wykorzystują nowy system blokowania , który jest wysoce odporny na zwolnienie, nawet jeśli osoba jest bardzo sprawna fizycznie dużej postury.

Więcej szczegółów

10,90 zł brutto

Więcej informacji

Kajdanki wykorzystują nowy system blokowania , który jest wysoce odporny na zwolnienie, nawet jeśli osoba jest bardzo sprawna fizycznie dużej postury. Paski umożliwiają zapięcie na kończynach, aż do obwodu 360 mm. Główną zaletą jest niska waga i kompaktowość. Oferowany zestaw skierowany jest dla służb mundurowych. Kajdanki są lekkie i niewielkie, dzięki czemu można zabrać ze sobą cały pęk, nie zwiększając zbytnio wagi przenoszonego sprzętu.Waga kajdanek: 21 gram
Kajdanki ESP wyróżniają się nowym system, który zdecydowanie zmniejsza szansę na uwolnienie się, nawet w przypadku postawnej i silnej osoby .
Paski umożliwiają zapięcie na kończynach do obwodu 36 cm.
Główną zaletą kajdanek jednorazowych ESP jest ich lekkość i małe rozmiary. Polecane szczególnie służbom mundurowym. 

ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski producent renomowanych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najlepszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.

DANE TECHNICZNE:

Typ kajdanek
Jednorazowe
Elementy zestawu kajdanek
kajdanki
Podwójna blokada
 nie
Masa [g]
21
Producent
Esp (Euro Security Products), Czechy
Symbol dostawcy
HT-01-B