Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożek 40 m - Sklep MrPreppers.pl

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożek 40 m

262-019

Nowy produkt

Perfecta Stop Attack stożek 40 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 4 metrów, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 10% stężeniu kapsaicyny.

Więcej szczegółów

16,49 zł brutto

Opis produktu Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożek 40 m

Perfecta Stop Attack stożek 40 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 4 metrów, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 10% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia

Perfecta Stop Attack to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 40 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 10% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 30 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca stożkową chmurę gazu pieprzowego na dystans około 4 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie chmury jest zalecany dla kobiet, ponieważ w sytuacji stresu szeroka chmura daje większe szanse na trafienia napastnika.

Uwaga! W Niemczech gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack służy wyłącznie do obrony przed zwierzętami.

DANE TECHNICZNE:

 
Maks. zasięg [m]
4
Pojemność [ml]
40
Stężenie substancji drażniącej OC [%]
10
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ rozpylenia gazu
stożek
Typ napastnika
człowiek
Masa [g]
50
Średnica [mm]
50
Wysokość całkowita [mm]
85
Producent
Umarex, Niemcy
EAN
4000844404190
Symbol dostawcy
2.1904

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie