Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Flectar - Sklep MrPreppers.pl
Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Multitarn Zobacz większe

Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Flectar

404-036

Nowy produkt

Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Flectar to militarna szalo-kominiarka z lekkiej tkaniny poliestrowej, która może być noszona na wiele różnych sposobów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,90 zł brutto

Opis produktu Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Flectar

Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec Flectar to militarna szalo-kominiarka z lekkiej tkaniny poliestrowej, która może być noszona na wiele różnych sposobów.

Osłona przed wiatrem, słońcem i chłodem

Chustę Mil-Tec wykonano z lekkiej i przewiewnej tkaniny poliestrowej, która cechuje się dużą rozciągliwością oraz miłą fakturą. Oddychający materiał chroni przed przegrzaniem, działaniem promieni słońca oraz wiatru.

Noś, ja lubisz 

Chusta ma formę bezszwowego komina, który możemy nosić na wiele różnych sposobów m.in. jako szal, czapka, kaptur, maska twarzowa, opaska na głowę, bandana.

Chusty można także używać do wiązania włosów, wycierania potu (jako frotkę) oraz wielu innych zastosowań, które zależą jedynie od naszej kreatywności.

Chusta wielofunkcyjna Mil-Tec to idealna propozycja na co dzień, dla sportowców, podróżników, turystów, miłośników outdooru i survivalu, żołnierzy.

Osłona twarzy (ust i nosa) zmniejsza ryzyko zarażenia i jest obowiązkowym środkiem ochrony osób poruszających się w miejscach publicznych.

DANE TECHNICZNE:

Kolor
kamuflaż: Flectar
Typ materiału
poliester 100%
Długość całkowita [cm]
50
Szerokość całkowita [cm]
24
Producent
Mil-Tec, Niemcy
EAN
4046872340383
Symbol dostawcy
12216049

Opinie o produkcie (0)

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie