Książka „Poradnik trapera” Elmer Harry Kreps - Sklep MrPreppers.pl
Książka „Poradnik trapera” Elmer Harry Kreps Zobacz większe

Książka „Poradnik trapera” Elmer Harry Kreps

458-000

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

44,99 zł brutto

Opis produktu Książka „Poradnik trapera” Elmer Harry Kreps

Poradnik trapera” to wyjątkowa książka, która stanowi obowiązkową lekturę każdego szanującego się bushcraftowca i miłośnika przyrody.

Elmer Harry Kreps (1880 - 1957) był amerykańskim zawodowym myśliwym oraz traperem pracującym w ostępach Ameryki Północnej. Ponadto zyskał uznanie jako ilustrator, a także autor książek oraz artykułów w prasie branżowej.

„Poradnik trapera” to książka autorstwa człowieka, który całe życie spędził w lesie. Zawiera przede wszystkim praktyczne porady zawodowego trapera, korzystającego z naturalnych materiałów, mającego dużo wiedzy, doświadczenia oraz wytrwałości. Autor nie skupia się na przekonywaniu czytelnika do uroków i zalet życia pośród dzikiej przyrody, z dala od miast. Zamiast tego dzieli się cenną wiedzą i poradami z pierwszej ręki, jak na przykład sposobami rozpalania ognia, tym jak budować traperską chatę czy jak dbać o siekierę. Warto podkreślić, że książka zawiera wiele ilustracji.

Ostatecznie „Poradnik trapera” nie jest jedynie zbiorem porad, ponieważ jest to również świadectwo życia jednego z ostatnich dawnych ludzi lasu.

DANE TECHNICZNE:

Autor
Elmer Harry Kreps
Ilość stron
184
Rok wydania
2018
Tytuł
Poradnik trapera
Wydawnictwo
Stary Wspaniały Świat
EAN
9788394944827

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie