Książka „Obozownictwo” J.M. Gould - Sklep MrPreppers.pl

Książka „Obozownictwo” J.M. Gould

458-007

Nowy produkt

39,99 zł brutto

Opis produktu Książka „Obozownictwo” J.M. Gould

Książka „Obozownictwo” J.M. Gould to pozycja należąca do kanonu literatury obozowej, w której czytelnik dowie się jak obozować w dużych i małych grupach, zdobędzie szereg praktycznych porad opartych na doświadczeniu prekursora biwakowania -Johna Meada Goulda.

„Obozownictwo” autorstwa J.M. Gould to klasyka obozowania, po którą powinni sięgnąć zarówno młodzi, jak i doświadczeni pasjonaci przygód.

Autor urodził się w 1839 roku, początkowo zasłynął z dziennika „Historii Pierwszego, Dziesiątego i Dwudziestego Dziewiątego Regimentu z Maine” jednego z najważniejszych źródeł historycznych dotyczących Wojny Secesyjnej.

Po wojnie domowej imał się wielu zajęć, a jedną z jego ulubionych form spędzania wolnego czasu było podróżowanie i biwakowanie pod gołym niebem. Swoją outdoorową pasję wyraził w drugiej książce „How to Camp Out” wydanej po raz pierwszy w 1871 roku.

„Obozownictwo” to współczesne wydanie tej kultowej książki, w której czytelnik znajdzie cenne porady jak wędrować i obozować zarówno w małych, jak i dużych grupach, w jaki sprzęt warto się zaopatrzyć, co uszyć oraz jak radzić sobie z obozową codziennością.

Wszystkie porady i doświadczenia autora nie tylko barwnie odzwierciedlają realia XIX Ameryki, przenoszą nas także w świat dzikiej i pięknej natury, której niestety coraz rzadziej doświadczamy w naszej rzeczywistości.

DANE TECHNICZNE:

Autor
John Mead Gould
Język oryginału
angielski
Rok wydania
2020
Typ oprawy
oprawa miękka 
Tytuł
Obozownictwo
Wydawnictwo
Stary Wspaniały Świat
Szerokość całkowita [mm]
141
Wysokość całkowita [mm]
204
EAN
9788394944889

Opinie o produkcie (0)

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie