Piła ręczna składana Silky Pocketboy 130-10 - Sklep MrPreppers.pl

Piła ręczna składana Silky Pocketboy 130-10

300-006

Nowy produkt

168,99 zł brutto

Opis produktu Piła ręczna składana Silky Pocketboy 130-10

Piła Pocketboy doskonale sprawdzi się w ogrodzie do przycinania pojedynczych gałęzi drzew i krzewów, lub jako element wyposażenia każdego survivalowca czy też bushcraftera.

Pocketboy 130-10 to kompaktowa składana piła ręczna japońskiej marki Silky. Powstała w oparciu o wielowiekową tradycję wytwarzania niezawodnych narzędzi tnących oraz nowoczesną technologię. Połączenie to sprawia, że narzędzia Silky osiągają dużą wytrzymałość oraz ostrość dzięki której uzyskujemy wysoką efektywność cięcia.

Brzeszczot piły Silky Pocketboy 130-10 wykonany został z wysokowęglowej stali, a jej kształt precyzyjnie wycięty laserem. Powierzchnia piły jest chromowana, co zapobiega rdzewieniu i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Głównymi zaletami piły Pocketboy są szlifowane w czterech płaszczyznach zęby brzeszczotu oraz ergonomiczne rękojeść. Aby zapobiec wyłamywaniu się zębów zastosowano zahartowanie utwardzające jedynie brzegi zębów, zaś pozostała ich część jest miękka i elastyczna. Precyzyjne szlifowanie w kształcie klepsydry, zapobiega blokowaniu się piły podczas cięcia.

Piła ręczna Silky Pocketboy 130-10 wyposażona jest w ostrze o długości 130 mm na którym przypada 10 zębów na 30 mm długości ostrza. Piła jest składana w taki sposób, że ostre zęby schowane są w rękojeści. W zestawie otrzymujemy praktyczne zamykane etui, które wykonano z odporneg, przeźroczystego tworzywa. Pozwala to na bezpieczne przenoszenie narzędzie w plecaku czy torbie z narzędziami.

DANE TECHNICZNE:

Typ noża
składany
Typ stali
węglowa - SK4 
Materiał pokrowca
jest
Długość całkowita [mm]
270
Długość ostrza [mm]
130
Grubość głowni [mm]
1,1
Masa [g]
160
Okres gwarancyjny
24 miesiące
EAN
4903585340133

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie