Niemiecka składana saperka wojskowa BW - Sklep MrPreppers.pl

Niemiecka składana saperka wojskowa BW

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

110,00 zł brutto

Opis produktu Niemiecka składana saperka wojskowa BW

SAPERKA BUNDESWEHRY WOJSKOWA Wielofunkcyjna BW

Składana mocna saperka z Niemieckiego demobilu jest niezastąpiona we wszelkich wyprawach, wypadach leśnych, survivalu czy "działaniach" działkowych. Przyda się w każdym samochodzie- tnie i kopie, a zajmuje minimum miejsca! Gdy chcemy wykopać dół, czy przesypać piasek łopata jest niezastąpionym narzędziem, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Zarówno szpadel jak i rękojeść wykonano z wytrzymałej, wysokogatunkowej stali i dodatkowo pokryto farbą, która maskuje oraz zabezpiecza przed korozją.

Górne krawędzie szpadla zostały zagięte, co umożliwia wbijanie saperki butem i kopanie w twardym podłożu. Jedna z krawędzi posiada piłę do korzeni lub krzaków.

Jest bardzo lekka - lżejsza niż kamień szlifierski. Jej niewielkie rozmiary pozwalają zabrać ją do kieszeni lub na jakąkolwiek ekstremalną wyprawę gdzie liczy się każdy centymetr i gram bagażu.

Wyprofilowany kształt rękojeści zapewnia solidny chwyt narzędzia w dłoni. Dodatkowo łopatę można zablokować w pozycji wpół złożonej i użyć w formie motyki. Stalowy trzonek posiada blokadę sprężynową. Kształt trójkąta pozwala na wygodną i efektywna pracę, a także daje możliwość powieszenia saperki, np. na haku.

Saperki są w dobrym stanie.

Zdjęcie jest poglądowe i choć wszystkie są w dobrym stanie to noszą ślady użytkowania.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie