KOC TERMICZNY RATUNKOWY NRC FOLIA 160x210 cm - Sklep MrPreppers.pl

KOC TERMICZNY RATUNKOWY NRC FOLIA 160x210 cm

Nowy produkt

7,99 zł brutto

Opis produktu KOC TERMICZNY RATUNKOWY NRC FOLIA 160x210 cm

Cienka metalizowana płachta z tworzywa sztucznego. Używana w ratownictwie, turystyce i wspinaczce oraz sytuacjach awaryjnych lub warunkach ekstremalnych. Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych i poprawia komfort termiczny. Jest to obowiązkowe wyposażenie każdej apteczki


Cechy:* Małe wymiary – po złożeniu wielkości kartki A6.


* Możliwość bardzo sprawnego izolowania termicznego okrytego nią człowieka.


* Typowe wymiary: 210 x 160 cm, waga: 62 g.


* Wysoka, jak na materiał tej grubości, sprawność izolacyjna. Jest to spowodowane odbijaniem promieniowania cieplnego przez błyszczącą powierzchnię folii (do wewnątrz lub na zewnątrz).


ZastosowaniePoszkodowanego, co do którego zachodzi obawa wychłodzenia organizmu lub osobę, która chce uchronić się przed stratami ciepła, zawija się w folię NRC. Dzięki temu jego własne ciepło jest kumulowane.


W przypadku przebicia płuca kawałek folii można wykorzystać jako opatrunek zastawkowy. W przypadku przemoczenia butów 10-15 cm pasek folii można owinąć wokół stóp srebrną warstwą do skóry, a na to założyć suche skarpetki.


Jest ona traktowana przez osoby planujące działania w warunkach zimowych i podobnych jako obowiązkowy element wyposażenia osobistego.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie