Żywność liofilizowana Travellunch Rosół z kurczaka z makaronem 2 x 50 g - Sklep MrPreppers.pl

Żywność liofilizowana Travellunch Rosół z kurczaka z makaronem 2 x 50 g

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28,90 zł brutto

Opis produktu Żywność liofilizowana Travellunch Rosół z kurczaka z makaronem 2 x 50 g

Travellunch to żywność liofilizowana stworzona z myślą o turystach, podróżnikach, alpinistach, pasjonatach survivalu oraz osobach, które lubią smacznie i zdrowo zjeść na szlaku lub w lesie.

Dania Travellunach są doskonale zbilansowane, mają wyborny smak i uwodzący zapach, w ich składzie znajdują się kawałki mięsa, warzyw i owoców.

Najważniejszymi zaletami liofilizatów są łatwość i szybkość przyrządzania, niewielki ciężar, długi termin ważności oraz ogromny wybór dań, dzięki czemu w podróż na koniec świata możemy zabrać nasze ulubiony, obiad, zestaw śniadaniowy oraz deser.

 

Travellunch® to liofilizowana żywność turystyczna na miarę XXI wieku, niezwykle smaczna, zbilansowana kalorycznie, do przygotowania wystarczy jedynie wrząca woda i 10 minut cierpliwości. Jest to w miarę normalny posiłek w całości pozbawiony wody – czyli tej substancji, która w największej mierze odpowiada za psucie się. Odpowiednio przygotowaną potrawę zamyka się następnie (ciśnieniowo albo próżniowo) w specjalnym worku, do którego po otwarciu należy dodać gorącą wodę. Zalany posiłek odstawiamy na krótki czas (ok. 8-10 minut), by następnie cieszyć się solidną porcją o dużej wartości kalorycznej.

To właśnie wartośći kaloryczne odróżniają liofilizaty od standardowych „zupek w proszku” – niby konsystencja jest podobna, ale w Vifonach czy innych produktach tego typu znajdziecie głównie barwniki i wzmacniacze smaku, podczas gdy liofilizat to przede wszystkim kalorie pod postacią w miarę normalnej potrawy.

Dania i posiłki Travellunch® są produkowane w procesie lioflizacji. Ten skomplikowany proces suszenia z zastosowaniem niskiego ciśnienia, bezpiecznie konserwuje żywność i odwadnia ją 70-96% bez szkodliwej chemii i konserwantów. W efekcie, żywność Travellunch® niewiele waży, zajmuje mało miejsca oraz posiada długi termin przydatności, stanowiąc doskonałą propozycję dla każdego turysty, podróżnika oraz osób, którym zależy za zabraniu dużego zapasu żywności i minimalizacji masy ekwipunku.

Travellunch® to żywność zbilansowana pod kątem składników odżywczych i niezbędnych oraz co najważniejsze, również bardzo smaczna. W składzie dań są kawałki mięsa, warzyw i owoców, smaki i zapachy są naturalne i wyraźne. Jedną z najważniejszych zalet liofilizatów Travellunch® jest łatwość i szybkość przyrządzenia. Podczas podróży, trekkingu czy wędkowania nie mamy zazwyczaj czasu i chęci na pracochłonne gotowanie.

Travellunch® wymaga jedynie zalania zawartości torebki wrzącą wodą, po 10 minutach możemy cieszyć się smakiem naszego ulubionego dania, nawet na końcu świata.

Zalety:

 • superlekka
 • oszczędność miejsca i czasu (nie wymagają gotowania - zalewasz wrzątkiem i po kilku minutach jesz pełnowartościowy obiad)
 • bez konserwantów
 • smak prawdziwego posiłku
 • zbilansowane dietetycznie dania zawierające odpowiednie wartości odżywcze
 • 100% naturalnych składników
 • długi termin przydatności do spożycia
 • opakowanie jest jednocześnie naczyniem
 • wszechstronne zastosowanie
 • ultralekkie, funkcjonalne i szczelne opakowanie
 • obustronne nacięcia ułatwiające otwarcie
 • nie wymaga przechowywania w lodówce

Travellunch® zapewnia kompletne pod każdym względem potrawy zawierające wszystko, czego potrzebuje twój organizm, nawet dla najbardziej wymagających wyczynowców!

 

Sposób przygotowania:

 1. Wlej gotującą wodę bezpośrednio do pojemnika.
 2. Dokładnie wymieszaj.
 3. Zamknij opakowanie.
 4. Odczekaj dziesięć minut.
 5. Ponownie wymieszaj i zacznij jeść prosto z torebki.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

 • brak produktów w tym momencie