APTECZKA TAKTYCZNA MFH MOLLE SMALL - BLACK - Sklep MrPreppers.pl
APTECZKA TAKTYCZNA MFH MOLLE SMALL - BLACK Zobacz większe

APTECZKA TAKTYCZNA MFH MOLLE SMALL - BLACK

Nowy produkt

Taktyczna apteczka zrywana wykonana z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliestru. Model wyposażony jest w system szybkiego odczepiania zasobnika w sytuacji awaryjnej. Doczepiana jest do panelu montażowego za pomocą mocnego rzepu velcro oraz zabezpieczona trokiem z klamrą typu fastex.

Więcej szczegółów

69,99 zł brutto

Opis produktu APTECZKA TAKTYCZNA MFH MOLLE SMALL - BLACK

Zastosowany system szybkiego otwierania opiera się na rzepie oraz dwóch zamkach błyskawicznych zakończonych dużymi trokami z uchwytami z tworzywa. Pozwala on na sprawne uzyskanie dostępu do zawartości nawet w rękawicach, poprzez dynamiczne pociągnięcie w dół wykonanego z taśmy uchwytu.

We wnętrzu apteczki znajdują się trzy kieszenie otwarte i taśmy, przez które przewleczono elastyczną gumę ze ściągaczem ułatwiającą organizację elementów wyposażenia medycznego.

Na froncie zasobnika umieszczono panel velcro z emblematem medycznym. Po bokach i z tyłu rozmieszczono taśmy PALS umożliwiające zamocowanie dodatkowych elementów oporządzenia oraz pozwalające na mocowanie apteczki do pasa, kamizelki taktycznej czy plecaka w systemie MOLLE. Alternatywną formę przypięcia apteczki podczas transportu stanowią dwa D-ringi zlokalizowane z tyłu.

Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia.

Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: 100% poliester, tworzywo sztuczne
Wymiary: 160 x 180 x 80 mm
Producent: MFH, Niemcy

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie