Apteczka Direct Action Med Pouch Horizontal MK III - MultiCam - Sklep MrPreppers.pl
Apteczka Direct Action Med Pouch Horizontal MK III - MultiCam Zobacz większe

Apteczka Direct Action Med Pouch Horizontal MK III - MultiCam

Nowy produkt

Ulepszona wersja indywidualnej apteczki MK II, która została wykonana z wytrzymałej mieszaniny cordury 500D i nylonu 210D. Główną zmianą wyróżniającą tę generację jest dodany dużo wyraźniejszy napis: "MED" wycięty w miękkim panelu velcro (rzep), umożliwiający przytwierdzenie dowolnych naszywek czy emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches.

Więcej szczegółów

449,99 zł brutto

Opis produktu Apteczka Direct Action Med Pouch Horizontal MK III - MultiCam

Zaprojektowana do poziomego montażu na tyle pasa Mosquito (lub innego pasa do 45 mm szerokości), aby nie zabierać miejsca na bocznych panelach. Dodatkowo może być montowana na dowolnej platformie zgodnej z systemem MOLLE/PALS.

Częściowo elastyczna konstrukcja kieszeni zewnętrznej umożliwia przenoszenie większej ilości medykamentów, przy zachowaniu niewielkiej grubości. Składa się z zasobnika z bocznymi uchwytami oraz elastycznego rękawa, w którym zasobnik mocowany jest na wcisk. Wewnątrz apteczki znajdują się elastyczne ściągacze, które umożliwiają organizowanie zawartości, a całość zamykana jest zamkiem błyskawicznym. Na tyle zasobnika umieszczono dodatkowy panel velcro umożliwiający montaż ładownicy na nożyczki typu Shears Pouch. Konstrukcja zapewnia obustronny dostęp do wkładu za pomocą antypoślizgowych uchwytów wykonanych z Hypalonu®.

Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia.

Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Materiał: cordura 500D, nylon 210D
Wymiar: 14 x 2,5 x 24 cm
Waga: 230 g
Producent: Direct Action, Polska

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie