Plecak ewakuacyjny Wisport Sparrow II 30 l Basic - z wyposażeniem - Sklep MrPreppers.pl
Plecak ewakuacyjny Wisport Sparrow II 30 l Basic - z wyposażeniem Zobacz większe

Plecak ewakuacyjny Wisport Sparrow II 30 l Basic - z wyposażeniem

Nowy produkt

Plecak ewakuacyjny o pojemności 30 litrów zawierający wyposażenie niezbędne w sytuacji kryzysowej. Sprawdzi się w przypadku nagłej ewakuacji, blackoutu lub w trakcie biwakowania z dala od miasta.

Więcej szczegółów

1 599,00 zł brutto

Opis produktu Plecak ewakuacyjny Wisport Sparrow II 30 l Basic - z wyposażeniem

Plecak ewakuacyjny o pojemności 30 litrów zawierający wyposażenie niezbędne w sytuacji kryzysowej. Sprawdzi się w przypadku nagłej ewakuacji, blackoutu lub w trakcie biwakowania z dala od miasta.

W zestawie znajdują się akcesoria, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo i samowystarczalność w trudnych warunkach.

W zestawie znajdują się:
1. Plecak - wyposażony w liczne kieszenie i przegrody, który pomieści cały niezbędny ekwipunek.
2. Nóż z głownią stałą - sprawdzi się do cięcia drewna na schronienie czy ognisko, jak również do przygotowywania posiłków w terenie.
3. Linka spadochronowa - może być wykorzystana do troczenia i zabezpieczania ekwipunku, budowania schronienia itp.
4. Saperka składana - umożliwia przygotowanie terenu pod obozowisko. Stanowi niezbędny sprzęt do wycinania gałęzi oraz wykopywania przeszkadzających korzeni.
5. Niezbędnik - przydatny do spożywania posiłków, a także otwierania konserw i puszek. 
6. Krzesiwo - umożliwia rozpalenie np. kuchenki gazowej, turystycznej lub ogniska. Iskry z krzesiwa wytworzą płomień nawet podczas silnego mrozu lub ulewnego deszczu.
7. Menażka - składająca się z kilku naczyń, mogących służyć jako garnek, patelnia lub miska do przygotowania i spożycia posiłku.
8. Latarka czołowa - mocowana na głowie, dzięki czemu ręce pozostają wolne, umożliwiając sprawne eliminowanie przeszkód terenowych. 
9. Zestaw organizerów - ułatwia uporządkowanie ekwipunku w plecaku.
10. Suszona wołowina - wysokobiałkowa przekąska, której powolne żucie wzmacnia dodatkowo poczucie sytości. Nie musi być przechowywana w lodówce. 
11. Tabletki do uzdatniania wody - rozpuszczalne tabletki chlorowe pozwalające na uzdatnienie wody, której pochodzenie jest nieznane lub wątpliwe. Eliminują znajdujące się w wodzie mikroorganizmy, powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe.
12. Oświetlenie chemiczne w dwóch kolorach - zapewnia strumień światła niezależnie od warunków pogodowych i temperatury. Nie wymaga żadnego zasilania ani specjalnych zabiegów.
13. Racje żywnościowe - skompresowana racja żywnościowa zapewniająca zrównoważoną i wysokoenergetyczną dietę w sytuacji kryzysowej lub podczas wyczerpującego wysiłku fizycznego.
14. Karabińczyk - umożliwia szybki i łatwy montaż akcesoriów oporządzenia np. do kamizelki, plecaka lub elementów otoczenia.
15. Kuchenka turystyczna - pozwala na podgrzanie posiłku w awaryjnych sytuacjach, na biwakach czy obozach. Po złożeniu jest łatwa w transportowaniu.
16. Paliwo stałe - wysokowydajna podpałka od razu gotowa do użycia. Sprawdzi się do składanych kuchenek turystycznych oraz jako rozpałka do ogniska.
17. Długopis taktyczny - pełniący również rolę kubotanu. Można używać go zarówno do uderzeń, ucisków na wrażliwe miejsca na ciele napastnika, jak i do zakładania dźwigni.
18. Notes wodoodporny - wyposażony w impregnowane kartki, na których można zapisywać notatki w każdych warunkach pogodowych.
19. Płachta termiczna NRC - jej powierzchnia odbija ciepło, chroniąc ciało przed wychłodzeniem.
20. Woda pitna - zapas wody pitnej będący także dobry uzupełnieniem suchych racji żywnościowych.
21. Wieczna zapałka -  ułatwia rozpalanie ogniska, kuchenki turystycznej, zapalenie świeczki albo lampy naftowej.
22. Mydło - przeznaczone do mycia rąk, ciała, włosów, lekko zabrudzonych ubrań oraz naczyń. 
23. Filtr do wody - pozwala na przefiltrowanie i spożycie wody z rzeki lub jeziora. Dodatkowo w procesie filtracji redukowany jest nieprzyjemny smak i zapach.
24. Piła łańcuchowa - pozwala na szybkie i łatwe cięcie drewna.
25. Bukłak - ułatwia przenoszenie zapasu wody w sytuacji ograniczonego dostępu do jej źródła.
26. Wyposażenie apteczki - zawiera zestaw elementów niezbędnych do opatrywania zranień, co pozwala na szybkie i sprawne działanie w przypadku nagłych sytuacji.
27. Gogle taktyczne - zapewniają szerokie pole widzenia i zabezpieczają oczy przed odpryskami, kurzem i wiatrem.
28. Ręcznik szybkoschnący - wchłania o wiele więcej wody, niż sam waży, szybko schnie, jest lekki i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
29. Ogrzewacz chemiczny - przeznaczony do ogrzewania ciała. Zapobiega wychłodzeniu.

Zdjęcie główne ma charakter poglądowy. Elementy zestawu mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

Dane techniczne
Ilość elementów: 30
Waga: 6,9 kg

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie