Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras - Sklep MrPreppers.pl
Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras (PRZEDSPRZEDAŻ) Zobacz większe

Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras

Nowy produkt

Większość ludzi jest zamknięta we własnych umysłach. Właśnie tak został zaprogramowany świat, w którym ukradziono ludziom wolność. Jesteś zaczopowany przez dokument, jaki dostajesz w chwili urodzenia. Dlatego od tego momentu kończy się Twoja wolność i stajesz się marionetką systemu.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Opis produktu Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras

Większość ludzi jest zamknięta we własnych umysłach. Właśnie tak został zaprogramowany świat, w którym ukradziono ludziom wolność. Jesteś zaczopowany przez dokument, jaki dostajesz w chwili urodzenia. Dlatego od tego momentu kończy się Twoja wolność i stajesz się marionetką systemu.Zaczynasz wierzyć w naród, w którym zostałeś osadzony zapominając, że jesteś istotą świata, a nie danego państwa czy kultury. Nauczyli Ciebie historii, by wybudować w Tobie konkretne wartości, ideologię, autorytety. W taki sposób zatraciłeś swój własny osąd stając się uśpiony, martwy.

Świat stał się zdemoralizowany przez system władzy oparty na nagrodzie i karze. Ludzie pozbawieni możliwości decydowania zostali wyłączeni z decydowania o czymkolwiek.

każdym z nas jest miejsce na przywódcę. W każdej chwili i w każdym miejscu możemy zostać wypełnieni odwagą. Przeznaczeniem wszystkich istot jest zademonstrowanie swojej prawdziwej natury, w której na czele stoi prawdziwe człowieczeństwo.

KIM JEST AUTOR? JESTEM CZŁOWIEKIEM Z SZAFY

Wolnomyśliciel, mistyk, kosmopolita, marszand, interdyscyplinarny twórca, realizujący​ projekty w zakresie kultury, sztuki, biznesu. Ekscentryczny koneser życia. Twórca indywidualistycznej filozofii wolnościowej, która przedstawia materialny świat jako część świadomej rzeczywistości budowanej przez umysł, natomiast percepcja poza-fizyczna ulokowana jest w niewidocznej inklinacji energii, duchowości, odmiennego wymiaru. Przedmiotem jego poszukiwań jest fascynacja pracą z energią, intuicją, czuciem, przekraczaniem ludzkich możliwości percepcyjnych ducha, umysłu, ciała. W sposób badawczy i nieformalny podchodzi do eksploracji wiedzy w zakresie globalnym.

                                                         Baldagon Ras

Autor: BALDAGON RAS 

Wydawnictwo CESAR

ok.160 stron

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie