Anioły medytacja, afirmacja, przepowiednia – książka + karty Roland Piotr Kozłowski - Sklep MrPreppers.pl
Anioły medytacja, afirmacja, przepowiednia – książka + karty Roland Piotr Kozłowski Zobacz większe

Anioły medytacja, afirmacja, przepowiednia – książka + karty Roland Piotr Kozłowski

Nowy produkt

Jak uzyskać wsparcie i opiekę od aniołów. Karty duchowe ci w tym pomogą

Więcej szczegółów

63,75 zł brutto

Opis produktu Anioły medytacja, afirmacja, przepowiednia – książka + karty Roland Piotr...

Jak uzyskać wsparcie i opiekę od aniołów. Karty duchowe ci w tym pomogą

Dzięki tym pięknym kartom, opatrzonym niezwykle plastycznymi grafikami, będzie to łatwiejsze niż myślisz. Możesz prosić anioły o wszystko, czego zapragniesz – miłość, sukces w pracy, dobre zdrowie czy szczęśliwy związek. Na twoją każdą prośbę anioły odpowiedzą z bezinteresowną miłością i udzielą ci swojego anielskiego wsparcia i opieki. Wykorzystaj channeling i umocnij swoje praktyki duchowe dzięki tym kartom anielskim.

Karty anielskie – twoi duchowi przewodnicy

W talii znajdziesz 39 pięknych, plastycznych kart. Dodatkowo w dobrze opracowanej książce znajdują się opisy wszystkich kart anielskich. Są one ponumerowane według zasad numerologii. Każda z kart posiada energię, znaczenie i przesłanie danej cyfry, do której została przydzielona. Wiedza numerologiczna pokrywa się z symboliką kart aniołów. Daje to możliwość lepszego ich zrozumienia, głębszego wtajemniczenia i oczywiście swobodnego posługiwania się nimi w afirmacji i medytacji.

Poczet aniołów można również wykorzystać tak, jak każdą inną talię kart klasycznych czy Tarota, w praktyce wróżebnej, do prognozowania przyszłości oraz sporządzania portretu charakteru i osobowości człowieka.

Odkryj znaczenie każdej z kart duchowych

Do kart dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje znaczenie każdej z nich i sprawia, że bez problemu zinterpretujesz znaczenie tych małych dzieł sztuki. Dowiesz się z niej, w jaki sposób oczyścić talie kart, a także w jaki sposób przygotować ją do użycia i napełnić pozytywna energią. Zadawane przez Ciebie pytania lub wątpliwości zawsze przyciągną taką kartę, która stanowi odpowiedź na Twoje problemy. Dowiedz się, jak uzyskać wsparcie i opiekę od aniołów.

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie