Kalendarz Warzywnika 2024 - Innowacyjny Kalendarz Ogrodniczy - Sklep MrPreppers.pl
Kalendarz Warzywnika 2024 - Innowacyjny Kalendarz Ogrodniczy Zobacz większe

Kalendarz Warzywnika 2024 - Innowacyjny Kalendarz Ogrodniczy

Nowy produkt

25,00 zł brutto

Opis produktu Kalendarz Warzywnika 2024 - Innowacyjny Kalendarz Ogrodniczy

NOWOŚĆ

 

W Kalendarzu zostały omówione prace, które należy wykonać w danym miesiącu, jak również jakie zagrożenia niesie ze sobą dany miesiąc.

 

Każdy temat ma swój odpowiedni czas, na przykład Ogławianie Brukselki wykonuje się we wrześniu i właśnie w tym miesiącu jest przypomnienie o tej czynności, jak również jest napisane, jak czynność wykonać.

Obrazy i teksty są bardzo wyraziste i czytelne.

 

Kalendarz Warzywnika 2024 krok po kroku poprowadzi Cię przez całą uprawę. Od siewu, sadzenia do zbioru. Siew, sadzenie, cięcie, prowadzenie na pędy, usuwanie liści, podkiełkowanie, przykrywanie KIEDY I JAK. Co robić, jak robić, jakie są zagrożenia przez cały rok.

 

Przykład?

 

Lipiec - oprócz tego co siać i sadzić w tym miesiącu, Kalendarz przypomni Ci o oprysku na Suchą zgniliznę wierzchołkową (trzeba tutaj użyć środek, zawierający wapń), o oprysku na Zarazę i Mączniaka (to właśnie wtedy należy ten oprysk wykonać).

Kalendarz przypomni o zapylaniu, prowadzeniu na pędy warzyw, wskaże, które warzywa są szczególnie zagrożone i wymieni te zagrożenia. Kalendarz wskaże, z których Pomidorów zbierać nasiona, przypomni o tym, że w przypadku niektórych, wymienionych warzyw, polecam usunąć dolne liście do pierwszego rozwidlenia

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie