WIATRÓWKA GAMO CFX ROYAL 4,5 MM GRAWER - Sklep MrPreppers.pl
WIATRÓWKA GAMO CFX ROYAL 4,5 MM GRAWER Zobacz większe

WIATRÓWKA GAMO CFX ROYAL 4,5 MM GRAWER

Nowy produkt

Wiatrówka ze stałągwintowaną lufą kaliber 4,5 mm długą na 44 cm

Więcej szczegółów

1 389,00 zł brutto

Opis produktu WIATRÓWKA GAMO CFX ROYAL 4,5 MM GRAWER

Wiatrówka ze stałągwintowaną lufą kaliber 4,5 mm długą na 44 cm. Zastosowano dźwignię dolnego naciągu, co korzystnie wpłynęło na wygodę napinania oraz na celność. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie obrotowego portu ładowania śrutu - gdy sprężyna jest już napięta port jest otwierany poprzez obrót i śrut jest ładowany do portu. Jego prędkość początkowa to 305 m/s!

Autorska technologia Gamo zastosowana w tej wiatrówce:

SWA - The Shock Wave Absorber - opatentowana i stosowana w mocnych karabinach sprężynowych Gamo stopka kolby zakończona elastycznymi wkładkami. Absorbują nawet o 74% wstrząsów (zarówno ich siły, jak i dystansu, na jakim występuje) więcej niż inne stopki. 3 elastyczne, wyjmowane wkładki pozwalają dostosować sztywność stopki do potrzeb i upodobania strzelca. 


Bezpieczeństwo strzelania gwarantuje blokada spustu - jej nastawna dźwignia znajduje się wewnątrz kabłąka (osłony spustu) tuż przed językiem spustowym. W pozycji zabezpieczonej dźwignia ta uniemożliwia wygodne położenie palca na języku spustowym, a nawet świadome jego ściągnięcie nie spowoduje strzału. W karabinku zastosowano spust Smooth Action Trigger, z opcją regulacji długości drogi języka spustowego.

Wiatrówka posiada otwarte, mechaniczne przyrządy celownicze wyposażone w światłowody: czerwony w muszce oraz dwa zielone w szczerbince - regulowanej w pionie i poziomie. Zamontowanie celownika optycznego lub kolimatorowego jest możliwe dzięki szynie montażowej standardu 11 mm, znajdującej się na grzbiecie komory sprężania. Szyna ta jest podniesiona o ok. 6 mm, dzięki czemu można stosować celownik o większym obiektywie na niższym montażu.

Karabin posiada jednoczęściową osadę wykonaną z drewna olejowanego ma matowo. Chwyt pistoletowy posiada strukturę antypoślizgową, co oprócz korzystnych wrażeń estetycznych zabezpiecza przed ślizganiem się karabinka w dłoniachKolba typu monte carlo posiada lekko wyniesioną bakę (poduszkę policzkową) oraz miękką stopkę SWA z miękkimi wkładami

Dane techniczne
Model: CFX Royal
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Energia kinetyczna: poniżej 17J
Długość całkowita: 1160 mm
Długość lufy: 435 mm
Prędkość: 305 m/s
Waga: 3 kg
Producent: Gamo, Hiszpania

Specyfikacja
Nazwa atrybutuWartość atrybutu
Stylistyka Myśliwska
Materiał osady Drewno
Klasa celności Precyzyjna
Odrzut Umiarkowany
Rodzaj śrutu Diabolo
Energia początkowa Poniżej 17 J
Napęd wiatrówki Sprężynowa dolny naciąg
Magazynek Nie
Przeładowanie śrutu Ręczne
Przyrządy celownicze stałe Tak
Możliwość montażu celownika optycznego Tak
Cechy dodatkowe Bezpieczny port ładowania śrutu, podniesiona szyna montażowa 11 mm, poduszka policzkowa, miękka
Blowback Nie

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie