WIATRÓWKA GAMO HPA MI 4,5 MM - Sklep MrPreppers.pl
WIATRÓWKA GAMO HPA MI 4,5 MM Zobacz większe

WIATRÓWKA GAMO HPA MI 4,5 MM

Nowy produkt

WIATRÓWKA GAMO HPA MI 4,5 MM

Więcej szczegółów

1 399,00 zł brutto

Opis produktu WIATRÓWKA GAMO HPA MI 4,5 MM

Nowoczesna wiatrówka osadzona w łożu wykonanym z polimeru, strzelająca śrutem typu diabolo (grzybkowy). Karabinek korzysta ze sprężyny gazowej IGT. Jej zastosowanie redukuje ilość generowanych przy strzale drgań, wycisza pracę całego mechanizmu oraz zapewnia znacznie dłuższy cykl pracy eliminując zjawisko spadku mocy następującego wraz z jej zużyciem.

 HPA MI jest wiatrówką sprężynową klasycznie łamaną z gwintowaną lufą typu Whisper Maxxim. Jej zastosowanie wycisza hałas powstały przy wystrzale o ponad 50%. Dzięki sprężynie IGT i długiej gwintowanej lufie karabinek osiąga prędkość początkową 305 m/s.

Kolba wyposażona została w regulowaną bakę policzkową, a jej stopkę wykonano w technologii SWA (Shock Wave Absorber), która obniża odczuwalny odrzut nawet do 74% w stosunku do standardowych stopek. Dzięki wyjmowanym wkładkom, możliwe jest jej dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Spust karabinka wykonany w technologii CAT (Custom Action Trigger) umożliwia niezależne regulowanie pierwszą i drugą fazą ruchu spustu, co pozwala na lepszą kontrolę podczas strzału.

Wiatrówka posiada mechaniczne przyrządy celownicze ze światłowodami. Karabin na grzbiecie cylindra ma zamontowaną szynę montażową 11 mm Gamo RRR. Szyna RRR (Recoil Reducing Rail) znacznie wydłuża żywotność mocowanej na wiatrówce lunety.

W zestawie z karabinkiem znajduje się luneta o zmiennym powiększeniu 3-9x oraz średnicy 40 mm dla obiektywu i 1 cal w przypadku tubusu. Luneta wyposażona jest w kompatybilny z wiatrówką montaż. Do kompletu załączony jest także dwójnóg mocowany za pomocą umieszczonych po bokach łoża szyn RIS.
Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: poniżej 17 J
Prędkość początkowa: 305 m/s
Długość całkowita: 1150 mm
Waga: 3,2 kg
Producent: Gamo, Hiszpania

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie