MASKA PRZECIWGAZOWA SECURA BC 6100 -roz. L - Sklep MrPreppers.pl
MASKA PRZECIWGAZOWA SECURA BC 6100 -roz.  L Zobacz większe

MASKA PRZECIWGAZOWA SECURA BC 6100 -roz. L

Nowy produkt

MASKA PRZECIWGAZOWA SECURA BC 6100 - L

Więcej szczegółów

429,00 zł brutto

Opis produktu MASKA PRZECIWGAZOWA SECURA BC 6100 -roz. L

Przeciwgazowa maska pełnotwarzowa Secura 6100 w połączeniu z filtrami, pochłaniaczami lub filtropochłaniaczami zapewnia pełną ochronę układu oddechowego, oczu i skóry twarzy przed parą, gazami, pyłem, dymem, mgłami i aerozolami.

Maska wyposażona jest w panoramiczny wizjer z poliwęglanu odporny na zarysowania oraz uderzenia, który zapewnia szerokie pole widzenia wynoszące ponad 80%.

Maska wykonana jest z samogasnącego tworzywa sztucznego oraz silikonu, który po odjęciu źródła ciepła przestaje się palić i nie pozwala na rozprzestrzenienie się ognia.

Całość na głowie jest stabilnie utrzymywana za pomocą systemu nośnego składającego się z czterech regulowanych, elastycznych pasków. Regulacja mocowania umożliwia dopasowanie maski do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zastosowana membrana foniczna zapewnia sprawną komunikację oraz zrozumiałość mowy podczas pracy. Wewnętrzna półmaska zapobiega zaparowaniu i zmniejsza zawartość dwutlenku węgla pod maską. Niski profil zapewnia kompatybilność z hełmami ochronnymi.

Filtropochłaniacz do maski podłączany jest za pomocą połączenia bagnetowego. Skompletowana maska zapewnia ochronę w zakresie temperatur od - 40 do 40 stopni oraz wilgotności względnej do 98%.

Uwaga! Maska nie zawiera filtropochłaniacza ani filtrów, należy je dokupić osobno lub wybierając zestaw.

Secura 6100 jest zgodna z normą EN-136:1998 określającą wymogi i testy jakie musi przejść maska by mogła zostać dopuszczona do użytku. Norma ta oznacza że maska musi pozwalać na ciągłą pracę w atmosferze, w której występują niebezpieczne substancje.

Dane techniczne
Materiał: silikon, guma, poliwęglan
Kolor: czarny
Waga: 480 g
Producent: Secura, Polska

Maska przeciwgazowa Secura BC 6100

  Rozmiar   Szerokość (cm)   Wysokość (cm)
S 13,2 19,4
M 13,6 19,7
L 14 20

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie