Kombinezon izolacyjny Maskpol KOM-1 - Sklep MrPreppers.pl
Kombinezon izolacyjny Maskpol KOM-1 Zobacz większe

Kombinezon izolacyjny Maskpol KOM-1

Nowy produkt

Kombinezon izolacyjny Maskpol KOM-1

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Opis produktu Kombinezon izolacyjny Maskpol KOM-1

Kombinezon izolacyjny wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału barierowego typu Tychem - Typ "F". Materiał ten składa się z laminowanej włókniny syntetycznej, która cechuje się odpornością na działanie wody, paliw, smarów, chemikaliów i krótkotrwałemu działaniu płomieni. Struktura materiału zapewnia wysoką trwałość na przetarcia i rozrywanie, jednocześnie nie krępując ruchów podczas użytkowania.

Kombinezon został wyposażony w ściągacze przy kapturze oraz nadgarstkach, które ułatwiają dopasowane przyleganie kombinezonu do ciała i zapewniają wysoką szczelność. Znajdujący się z przodu suwak zabezpieczany jest przy pomocy dwustronnych patek, co uniemożliwia przedostawanie się niepożądanych substancji do wnętrza kombinezonu.

Kombinezon spełnia wymogi norm takich jak:
PN-EN 14605+A1:2010 „Odzież chroniąca przed ciekłymi chemikaliami”. Typ 3 - odzież chroniąca przed działaniem cieczy w postaci płynnej; Typ 4 - odzież chroniąca przed działaniem cieczy w postaci rozpylone,
PN-EN ISO 13982-1:2008 „Odzież chroniąca przed cząstkami stałymi”. Typ 5 – odzież chroniąca przed działaniem stałych cząstek substancji chemicznych unoszących się w powietrzu,
PN-EN 14126:2005 „Odzież ochronna. Wymagania i metody badań dla odzieży chroniącej przed czynnikami infekcyjnymi” – z wyłączeniem p. 4.1.3 i 4.2.

Dodatkowo zgodność z normami pozwoliła na uzyskanie certyfikatu typu UE (nr UE/560/2021/1437) dotyczącego środków ochrony indywidualnej. 

Dane techniczne
Materiał: polietylen
Kolor: pomarańczowy
Waga: 500 g
Producent: Maskpol, Polska

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie