Filtr Dyfrakcyjny POTWÓR- na cały dom. - Sklep MrPreppers.pl

Filtr Dyfrakcyjny POTWÓR- na cały dom.

Nowy produkt

Filtr dyfrakcyjny Potwór na cały dom

Więcej szczegółów

8 610,00 zł brutto

Opis produktu Filtr Dyfrakcyjny POTWÓR- na cały dom.

Filtr dyfrakcyjny Potwór – zasady działania

Wchodzi do niego około 7 kg kamieni !!!

Filtr Dyfrakcyjny nie tylko usuwa zanieczyszczenia i poprawia jakość wody, ale również za pomocą promieniowania usuwa wirusy i bakterie. Dodatkowo, woda jest również oczyszczana z magnetycznego grafenu.

Zmienia również częstotliwość wody za pomocą wielokrotnych załamań promieniowania zarówno widzialnego jak i niewidzialnego.

Istotą wynalazku jest połączenie kilku dobrze udokumentowanych zjawisk fizycznych , nie mających dotąd zastosowania w jednym urządzeniu:

  1. Filtry mechaniczne – wkłady wymienne służące do oczyszczenia wody z zawiesin oraz chloru i innych substancji chemicznych. Zmiękczają wodę oraz usuwają nadmiar żelaza.
  2. Kawitacja w wirze wodnym – zjawisko polegające na wywołaniu wiru wodnego poprzez zakrzywienie strumienia wody w taki sposób że woda staje się bardziej natleniona i “ożywiona”.
  3. Lampy plazmowe – generatory promieniowania widzialnego i niewidzialnego, które usuwają pamięć wody za pomocą plazmy tzn. mikrowyładowań elektrycznych do wody oraz przywracają jej pierwotną częstotliwość.
  4. Kamienie – kryształy naturalne – kryształy górskie, awenturyny, kwarce różowe, szungit, krzemienie górskie działające jako pryzmat promieniowania które ma bezpośredni wpływ na przepływającą wodę, oraz oddające nanocząstki minerałów oraz jonizujące wodę.

     

  Produkt robiony pod zamówienie. Wysyłka do max do 14 dni roboczych.

  kontakt: feniks@mrpreppers.pl

Opinie o produkcie (0)

Klienci którzy oglądali ten produkt, kupili również

  • brak produktów w tym momencie

Dziki poleca

Ostatnio oglądane

  • brak produktów w tym momencie